Gabinet psychologiczny
Regulamin sklepu internetowego belmea.pl

Procedura składania, weryfikacji i obsługi zamówień.

Naszą firmę wyróżnia szybkość realizowania Państwa zamówień. Przesyłki nadajemy priorytetami w przeciągu 1-4 dni roboczych od wpłynięcia należności na konto lub otrzymania informacji o wysyłce za pobraniem.

Zamówienia w naszym sklepie można składać mailowo 24 godziny na dobę przez cały rok. Jesteśmy również dostępni pod telefonem w godzinach otwarcia Sklepu.

Aby zamówić perfumy przez stronę Sklepu należy wypełnić formularz (link) i wysłać go do nas. Dostaną Państwo informację o przyjęciu zamówienia i będą Państwo na bieżąco informowani o przebiegu zamówienia.

Aby zamówić drogą e-mailową należy wysłać zamówienie na nasz adres mailowy sklep@belmea.pl dołączając pełny adres ( z aktualnym numerem telefonu ) na który mamy dostarczyć towar oraz oczywiście wyraźnie zaznaczyć jakie perfumy Państwo wybieracie.

Aby odebrać towar osobiście należy do nas przyjechać do siedziby firmy ( płatność gotówką )

Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez P.H.U. " BARTEX " w celu obsługi zamówienia oraz wysyłania drogą mailową informacji o nowych i objętych promocją produktach. Zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych Klienci Sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

Jeżeli procedura weryfikacji i potwierdzania nie jest możliwa z przyczyn niezależnych od Sklepu, złożone zamówienie zostanie anulowane.

Jeżeli zrealizowanie zamówienia przez Sklep nie jest możliwe Klient niezwłocznie zostanie o tym poinformowany. Klient ma wówczas prawo anulowania zamówienia.

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

Koszt przesyłki wraz z płatnością przelewem jest pokrywany przez nabywcę, a jego wysokość wynosi 9 zł, do przesyłki za pobraniem należy doliczyć 12 zł. Wysyłamy również przesyłki za pośrednictwem kuriera koszt to 15 zł - przedpłata lub 20 zł - pobranie. Przy zamówieniu powyżej 400 zł zamówienie realizujemy na nasz koszt.

Reklamacje

W momencie odbioru klient powinien zwrócić uwagę na stan odbieranej przesyłki. Jeśli jej stan lub zawartość budzi zastrzeżenia kupujący powinien skontaktować się ze sprzedawcą.

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni, o ile nie naruszył oryginalnego opakowania dowolnego produktu. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży. Reklamacji nie podlega produkt noszący ślady używania ( np. zdjęta folia z produktu , pogniecione pudełko etc) . Reklamacje będą tylko i wyłącznie rozpatrywane z odesłanym dowodem zakupu ( paragon lub f-vat ). Zwrot wartości zamówienia będzie wypłacany na konto z którego klient opłacił zamówienie. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.

Koszt zwrotu towaru niewynikającego z błędu Sklepu ponosi kupujący.

W przypadku zaginięcia przesyłki, nie z winy firmy BARTEX, lecz z winy osób trzecich, firma zastrzega sobie 30 dni roboczych na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

A teraz serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

FUSYI